Поради

Нюанс №1

І так, посилаючись на свій досвід, першим про що хочу поговорити, так це про корегування часу та дати зйомки.Якщо зйомка проводиться на студії і ми працюємо з вами вперше,то відповідальність за бронювання берете на себе ви.Варіативність передоплати студій в нашому місті це орієтновно 100-200 грн (залежить від студії).

У студіях також можуть зрозуміти вас,якщо попередити зазделегіть. Найкраще це за 2-3 дні до зйомки,у гіршому випадку за 1 день, але це краще ніж зовсім не явитись. Якщо студія попереджана,вона також може перенести вам час зйомки на зручний для вас день та час, який ви узгоджуєте зі мною. Таким чином ви збережете свої кошти на бронювання і хороші стосунки з власником студії та зі мною)
Чому клієнт з яким я працюю вперше має вносити за бронь самостійно ?
Всі ми люди, тим паче якщо я вас не знаю, то я не можу знати настільки ви відповідальні.Ваша оплата - ваші гроші та час.Я свій час ціную.Для прикладу, були у мене ситуації, що клієнти просто не проходили і я просто чекала, замість того щоб попрацювати з іншими людьми або просто зробити щось корисне.Тому будь ласка, будьте дорослими та несіть відповідальність за ваші дії !)
Якщо зйомка не на студії, але ми все ж таки працюємо вперше, то я також беру передоплату.
Індивідуальна, сімейна, LoveStory - 200 грн
Прайс весілля корегується індивідуально, посилаючись на прайс весільних пакетів сайту.
Дякую за увагу!)
Made on
Tilda