Поради

Порада №1: Визначтеся, чого ви хочете

Навіть якщо ви побачили портфоліо фотографа і хочете все теж саме, все одно будуть різні знімки - по освітленню, одягу та настрою. Ваші фото порадують Вас набагато більше, якщо ще до зйомки ви визначитеся, чого саме Ви хочете.


Для цього я прошу моїх клієнтів шукати в інтернеті (на сайтах фотографів, в Google або просто в Pinterest) фотографії, які їм подобаються, надіслати їх мені і написати, що саме подобається.

Наприклад "тут гарно лежить волосся" або "тут мені подобається настрій" або "тут все в світлих тонах".

Навіщо це потрібно? У кожної людини своє "гарно". І мені, як фотографу, дуже важливо зрозуміти, що є гарним саме для вас, який у вас настрій, чого ви очікуєте від фотосесії зі мною.


Зі свого боку, я намагатимусь максимально відповісти на ваш запит, додавши своє бачення під час зйомки, своє вміння ловити живі емоції.


Зрозуміти, чого ти хочеш, - не так-то просто. Все як в житті. Але цьому точно варто приділити увагу.


До речі, я не рекомендую шукати спеціальні добірки поз для фотосесії. По-перше, дещо вже буде на відібраних вами фотографіях. По-друге, якщо ви хочете по-справжньому природних і емоційних фотографій, вам не потрібно завмирати в якихось позах. Ну і, звичайно, хороший фотограф Вам все підкаже і розповість на місці.


Крім того, ви зможете в процесі зйомки подивитися на те, що виходить, і відкоригувати якісь моменти. Я обов'язково показую фото на камері під час фотосесії,якщо клієнт сам цього бажає.


Отже, спочатку ви робите підбірку фотографій, які вам подобаються. Вони називаються референс, тобто ті картинки, на які ми будемо посилатися.

Made on
Tilda