Поради

Нюанс №2

Трішки про фотографію )
Друзі,коли ви замовляєте у мене фотосесію, то автоматично даєте дозвіл на публікацію фотоконтенту на моїх сторінках та сайті.
У випадку ,якщо ви проти публікацій своїх фотографій, то спокійно кажете мені про це і ми не будемо мати з цим проблем ! Я майже завжди за необхідністю клієнта узгоджую з ним фото для публікацій,якщо він буде проти деяких світлин. Я розумію, що ми хочемо виглядати на світлинах якнайкраще,іноді фотограф може сфотографувати не з вашого ракурсу і вам це буде здаватись не дуже красивим,а людині яка бачитиме вас вперше дуже сподобається. Всі ми різні, і у всіх різний смак,своє бачення.
При роботі з вами я завжди намагаюсь налаштувати вас на комфорт,познайомитись,підняти настрій,підбадьорити, питаю про те, яка у вас робоча сторона ( це та сторона обличчя, яка більше всього подобається вам на фото,якою стороною ви надаєте перевагу при фотографуванні будь де ).
Як зрозуміти де ваша робоча сторона ?
Робочою стороною називають поворот обличчя до камери, який найбільше подобається його власнику.
Зазвичай це можна визначити так :
Сфотографуйте свій профіль з обох боків та зверніть увагу на кінчик носа. У будь-якої людини він ледве помітно повернутий на один бік. Саме той бік , в яку "дивиться" кінчик носа найчастіше і є робочим. У будь-якому випадку, найважливіше у будь якій фотографії – це емоції. Часом ви можете навіть не очікувати, що "неробоча" сторона може показати вам вашу унікалність та особливість.Це цікаво бачити себе з різних сторін :)
Made on
Tilda