Поради

Порада №2: Як вибрати місце проведення фотосесії

Далі я беру ці фотографії і аналізую їх: з яким світлом вони були зняті - студійним або природним; в якому місці - студія, якесь спеціальне приміщення, будинки, на вулиці, і так далі.


Якщо ви знайомі з основами фотографії та можете відрізнити м'який і жорстке світло, і як він лягає, то ви теж можете зробити такий аналіз.


Виходячи з цих даних я пропоную герою зйомки місце для фотосесії. Зазвичай це кілька місць на вибір. Це може бути студія ,наприклад циклорама з різним студійним світлом або ж однотонні фони  (білий, чорний, сірий,кольоровий), якщо хочеться лаконічних студійних портретів.


Це може бути інтер'єрна студія, яка нагадує квартиру, якщо підходить до вашого задуму. Якщо в інтер'єрні студії є великі вікна, там можна знімати з природном світлом, без спалахів, і це додасть більш "природний" вид вашим фотографіям.


В нашому місті є купа студій,з локаціями на різний смак та уподобання.За потреби я надсилаю контакти та фото студії і ви самі можете обрати,що вам до душі.Якщо це вулична локація (пленер), то це може бути як парк, ліс, поле з красивим західним сонцем, так і міський пейзаж - красиві будинки, вуличні кафе.


Є і третій варіант - ваш будинок. Деякі зйомки, особливо дитячий лайфстайл, добре проводити прямо вдома. Там ви відчуваєте себе максимально комфортно, там ваше життя таке, яким воно є. Важливо, щоб вам подобався ваш інтер'єр.


Фотосесія вдома підходить і для дитячої / сімейної фотосесії, і для зйомки вагітної пари, і для дорослого портрета теж. Така фотосесія буде дуже жива, природна і точно про вас.


Отже, ми разом з вами визначилися з місцем зйомки. Тепер пора узгодити день і час.Made on
Tilda